לתוכן ראשי

אודות הבוכרי שווארמה וגריל

אודות הבוכרי שווארמה וגריל תל אביב – כשר

מה מתחשק לכם לאכול עכשיו? שווארמה בלאפה רכה? שיפודי פרגיות בפיתה? או אולי קבבים בצלחת לצד צ'יפס טעים וחומוס?
את כל אלו והרבה יותר תוכלו לקבל אצלנו, במסעדת הבוכרי תל אביב

את הבשרים המצוינים שאנחנו מכינים לכם פה כל יום – שווארמה, שיפודי פרגית, שיפודי כבד עוף, קבב, חזה עוף ושניצל – תוכלו להכניס בתוך לאפה, באגט או פיתה טריים ולצרף לכם מבחר של סלטים, ממרחים ורטבים טעימים. 

רוצים לשבת לארוחה על צלחת מלאה? יש לנו בשבילכם עסקית משתלמת שכוללת מנה בשרית ושתי תוספות – חומוס, סלט קצוץ, אנטיפסטי, אורז ועוד. 

יש לנו עוד עסקיות בשבילכם, כולל עסקית לארבעה סועדים רעבים, כך שאתם בהחלט יותר ממוזמנים להגיע לכאן עם חברים או קולגות ולפתוח שולחן של בשרים, תוספות, סלטי הבית, פיתות ושתייה. 

אם כבר הזכרנו את האורז, כדאי לדעת שאצלנו תוכלו ליהנות ממנה נהדרת של פלוב – האורז הבוכרי המפורסם, שעשוי כאן באופן אותנטי בשילוב נתחי בשר וגזר. 

עוד תוכלו לנשנש פה חומוס טעים, צ'יפס וסלטים שונים שאנחנו מכינים כאן בכל יום. 

למסעדת הבוכרי תל אביב תפריט כשר שמאפשר לכם להרכיב כאן ארוחה מגוונת של מאכלים טעימים, כך שזה בדיוק המקום להגיע אליו לארוחה נדיבה שלא תשאיר אף אחד רעב. 

את הבשרים המצוינים שלנו, התוספות הטעימות והסלטים המגוונים באים לאכול בכל יום מגוון עובדים ותושבים לא רק ממרכז תל אביב אלא מכל רחבי העיר. אם אתם בכל זאת לא יכולים להגיע אלינו, נשמח להוציא אליכם ולהביא את הארוחה שלכם אליכם, בין שאתם בעבודה או בבית! 

בקיצור – הגריל שלנו כבר חם, ואתם רק צריכים לבחור מה נכין עליו עבורכם.
אנחנו מקווים לראות אתכם כבר בארוחה הבאה שלכם, זוללים ונהנים!

הזמינו משלוח

חזור